Slide Unikátní systémy pro uložení energie
v podobě VARTA storage.
VARTA Storage Propracované baterie dokážou zachytit energii
pro maximálně efektivní využití.

Ukládání energie pro domácnosti i firmy

Úložiště energie VARTA představuje využití moderní technologie pro každodenní život. Dlouholeté zkušenosti společnosti vyrábějící baterie v kombinaci s neustálým výzkumem dávají vzniknout propracovanému řešení s možnostmi přizpůsobení na míru podle konkrétních parametrů.

TECHNOLOGIE NAPÁJENÍ

Použití klasických a na míru přizpůsobených lithium-iontových baterií. Jejich využití je různorodé a uplaťnují se například u elektrického nářadí, domácích spotřebičů a příslušenství. Samozřejmostí je použití pro mobilní zařízení, chytré přístroje a výpočetní techniku.

home_produkts

UKLÁDÁNÍ ENERGIE

Druhou variantou je využití baterií pro ukládání energie. Tato úložiště se dají na míru přizpůsobit podle místa využití. Jde tak o příležitost pro efektivní uložení a pozdější využití energie v domácnosti i komerčních budovách.

PRO KOMBINACI S DALŠÍMI CHYTRÝMI PRVKY

VARTA storage systém je vhodný pro kombinaci se solárními panely. Momentálně získávaná energie může být efektivně ukládána do baterií a využita i ve chvílích, kdy slunce nesvítí. Díky tomu je možné dosáhnout výrazných úspor za běžné energie. Tento způsob navíc představuje ekologické vylepšení pro domácnost.

engion

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ? NAVŠTIVTE VARTASTORAGE.CZ

Scroll to Top