Slide Unikátní systémy pro uložení energie
v podobě VARTA storage.
VARTA Storage Propracované baterie dokážou zachytit energii
pro maximálně efektivní využití.

Ukládání energie pro domácnosti i firmy

Úložiště energie VARTA představuje využití moderní technologie pro každodenní život. Dlouholeté zkušenosti společnosti vyrábějící baterie v kombinaci s neustálým výzkumem dávají vzniknout propracovanému řešení s možnostmi přizpůsobení na míru podle konkrétních parametrů.

TECHNOLOGIE NAPÁJENÍ

Použití klasických a na míru přizpůsobených lithium-iontových baterií. Jejich využití je různorodé a uplaťnují se například u elektrického nářadí, domácích spotřebičů a příslušenství. Samozřejmostí je použití pro mobilní zařízení, chytré přístroje a výpočetní techniku.

home_produkts

UKLÁDÁNÍ ENERGIE

Druhou variantou je využití baterií pro ukládání energie. Tato úložiště se dají na míru přizpůsobit podle místa využití. Jde tak o příležitost pro efektivní uložení a pozdější využití energie v domácnosti i komerčních budovách.

PRO KOMBINACI S DALŠÍMI CHYTRÝMI PRVKY

VARTA storage systém je vhodný pro kombinaci se solárními panely. Momentálně získávaná energie může být efektivně ukládána do baterií a využita i ve chvílích, kdy slunce nesvítí. Díky tomu je možné dosáhnout výrazných úspor za běžné energie. Tento způsob navíc představuje ekologické vylepšení pro domácnost.

engion

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ? NAVŠTIVTE VARTASTORAGE.CZ