Ukládání energie pro domácnosti i firmy

Úložiště energie VARTA představuje využití moderní technologie pro každodenní život. Dlouholeté zkušenosti společnosti vyrábějící baterie v kombinaci s neustálým výzkumem dávají vzniknout propracovanému řešení s možnostmi přizpůsobení na míru podle konkrétních parametrů.

Technologie napájení

Použití klasických a na míru přizpůsobených lithium-iontových baterií. Jejich využití je různorodé a uplaťnují se například u elektrického nářadí, domácích spotřebičů a příslušenství. Samozřejmostí je použití pro mobilní zařízení, chytré přístroje a výpočetní techniku.

Ukládání energie

Druhou variantou je využití baterií pro ukládání energie. Tato úložiště se dají na míru přizpůsobit podle místa využití. Jde tak o příležitost pro efektivní uložení a pozdější využití energie v domácnosti i komerčních budovách.

Pro kombinaci s dalšími chytrými prvky

VARTA storage systém je vhodný pro kombinaci se solárními panely. Momentálně získávaná energie může být efektivně ukládána do baterií a využita i ve chvílích, kdy slunce nesvítí. Díky tomu je možné dosáhnout výrazných úspor za běžné energie. Tento způsob navíc představuje ekologické vylepšení pro domácnost.

Chcete se dozvědět více informací? Navštivte VARTAstorage.cz

0